Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran İngilizce kursu eğitimimizde her bir kur için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görürsünüz.

Türkiye’nin en başaralı üniversitelerinde eğitim görevlisi olarak çalışan profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerimizle kaliteli İngilizce kursu-eğitimi alırsınız.

Birçok kişi İngilizce öğrenmek ve var olan İngilizce dil bilgisini geliştirmek için farklı metodlara, İngilizce eğitimi veren kurslara ve özel dil okullarına başvurur. Bu iş sizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Oysa;
Çağdaş Dil Kursu sizi bu anlamda BAŞARIYA ulaştırır… Çünkü; “Çağdaş Dil Kursu, Türkiye’ye yabancı dil eğitiminde yeni bir soluk getirdi… Ve… Klasik methodu interaktif hale getirdi.

Portföyündeki tüm dillerdeki (İngilizce kurs eğitimleri, Almanca kursu eğitimleri, Fransızca kursu eğitimleri, Rusça kursu eğitimleri, Arapça kursu eğitimleri, İspanyolca kursu eğitimleri, İtalyanca kursu eğitimleri, Türkçe kursu eğitimleri, Japonca Kursu eğitimleri, Japonca kursu eğitimleri, Çince kursu eğitimleri ve Aile Birleşimi eğitimleri) için geçerlidir.

Öğrencilerin alışıla gelmiş ve sıradan bir eğitimden çok farklı olarak sınıf içerisinde herkesin eşit olarak derse katılımını sağlar. İster grup dersi olsun, ister özel ders olsun parmak kaldırıp söz isteme sistemi olmaksızın her öğrencinin derse katılması sağlanır ve bu durum bir zaman sonra öğrencinin kendine olan güvenini sağlanarak, yaptığı eylemin reflekse dönüştürür.

Gramer başlıklarının çok fazla öne çıkmasından ziyade bilginin kullanılabilirliğini ele alır. Bu da defalarca öğrenciye sunulan soru-cevap tekrarı ile Türkçe düşünmeden öğrendiği dilde ki kalıpları kullanarak gerçekleşir. Biz kendi dilimizi nasıl ailemizden dilbilgisi olmaksızın öğrendiysek Aktive Method’da aynı şekilde kalıcı bir bilgiye ulaştırır. Buna literatür de “Ana dil eğitim tekniği” de denmektedir. Genel İngilizce Kursları 5 seviyeden oluşur. Her bir seviye 120 saattir.

Elemantary Seviyesi
Pre-Intermediate Seviyesi
Intermediate Seviyesi
Upper-Intermediate Seviyesi
Advanced Seviyesi